Open Water Scuba Diver

 

Kurs SDI Open Water Scuba Diver jest pierwszym, certyfikacyjnym kursem, umożliwiającym bezpieczne nurkowanie w wodach otwartych.
W czasie kursu, uczestnicy poznają niezbędne umiejętności, takie jak: pływalność, właściwe wyważenie, prawidłowe planowanie i wykonanie nurkowania.

Kurs obejmuje podstawową wiedzę o sprzęcie nurkowym, fizjologii i środowisku wodnym, potrzebną do wykonywania nurkowań. Ten kurs jest kluczem do rozpoczęcia nurkowań na całym Świecie.

Jest to kurs na stopień podstawowy, przekazuje kursantom niezbędne umiejętności do bezpiecznego nurkowania w wodach otwartych do głębokości 18 metrów, bez bezpośredniego nadzoru instruktora.

Jakie są wymagania wstępne:

Kursant musi:

  1. Mieć ukończone 18 lat, lub od 10 do 17 za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów.

Jak wygląda kurs Open Water Scuba Diver?

  • Zajęcia teoretyczne (4-5 spotkań).  Każde spotkanie trwa ok. 1,5 godziny. W trakcie omówimy zagadnienia teoretyczne niezbędne do przeprowadzenia udanego i bezpiecznego nurkowania. Kończą się egzaminem. Zajęcia teoretyczne dopasujemy do Państwa potrzeb jesteśmy dyspozycyjni zarówno w tygodniu jak i w weekendy.
  • Część praktyczna na basenie  (4 nurkowania). Spotkania odbywają się na warszawskich basenach w tygodniu w godzinach popołudniowych. W ciepłych i przejrzystych wodach basenowych szybko i bezstresowo nauczysz się podstawowych umiejętności nurkowych. Umiejętności zdobyte podczas tych zajęć są weryfikowane podczas zajęć na wodach otwartych.
  • Część praktyczna na wodach otwartych (4 nurkowania). Podczas nurkowań na wodach otwartych doskonalimy w naturalnych warunkach umiejętności zdobyte podczas zajęć na basenie. Tą część kursu OWD realizujemy w weekendy podczas wyjazdu do krakowskiego kamieniołomu Zakrzówek lub innych ciekawych miejsc w Polsce.

Po pomyślnym ukończeniu tego kursu, absolwenci mogą:

  • Uczestniczyć w nurkowaniach na wodach otwartych do głębokości 18 metrów w warunkach zbliżonych do tych ze szkolenia
  • Uczestniczyć w SDI Advanced Diver Development program.

Cena:
wersja indywidualna (maksymalnie 2 osoby na instruktora) – 1590 zł – UWAGA w odróżnieniu od ofert konkurencji u nas cena zawiera: certyfikat, materiały w wersji elektronicznej, logbook, kompletny sprzęt, powietrze, oraz wejścia na basen i wody otwarte.

W cenie nie jest zawarty dojazd do miejsc nurkowania, nocleg i wyżywienie.

Dodatkowe korzyści:
Po ukończeniu kursu w ATM Divers oferujemy 10% rabatu na zakupy sprzętu nurkowego u naszych partnerów.

Jesteś zainteresowany? wpisz swój telefon lub e-mail – skontaktujemy się jak najszybciej