O nas

Jesteśmy grupą przyjaciół skupioną wokół łączących nas zainteresowań. Zajmujemy się głównie nurkowaniem ale również skokami spadochronowymi, turystyką górską, biegami, sportami walki, militariami, i innymi podobnymi rzeczami. Wszystkie wymienione dziedziny (tak jak i nie wymienione : – ) przyjemniej, bezpieczniej i po prostu lepiej uprawia się wraz z paczką dobranych kolegów.

Nurkujemy głównie w Polsce, w naszych pięknych kamieniołomach, jeziorach i morzu. Wbrew obiegowej opinii podwodna Polska oferuje bardzo dużo atrakcji, a bałtyckie wraki należą do najciekawszych na świecie. Nie dajcie sobie wmówić że w Polsce nie da się nurkować! Poniżej dowody:

Jeżeli chcesz zostać dobrym płetwonurkiem, wybierz kurs w nieco bardziej wymagających polskich wodach – dzięki temu będziesz gotowy na nurkowanie na całym świecie w różnorodnych warunkach.

Nasze szkolenia są realizowane indywidualnie, dzięki czemu jakość naszych kursów stoi na najwyższym poziomie. Nie jesteśmy „fabryką” kursantów. W ATM Divers stawiamy na jakość i bezpieczeństwo a nie na ilość.

Dlatego jeśli chcesz rozpocząć przygodę z nurkowaniem lub podnieść posiadane umiejętności i kwalifikacje dołącz do nas!

Zapraszamy serdecznie, ATM Divers.